Lista aktualności Lista aktualności

Konkurs fotograficzny

Rozstrzygnięcie corocznego konkursu fotograficzny „Las jako miejsce życia, pracy i wypoczynku”

W dniu 17.09.2014r. o godz. 10, w Izbie Edukacji Ekologicznej na Szkółce Leśnej „Borowiny" miało miejsce rozstrzygnięcie corocznej, czwartej już edycji, konkursu fotograficznego „Las jako miejsce życia, pracy i  wypoczynku". Organizatorem konkursu było Nadleśnictwo Bełchatów przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Bełchatowie. Nagrody ufundowano ze środków przekazanych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Łodzi, Nadleśnictwo Bełchatów i Starostwo Powiatowe w Bełchatowie. Przybyli laureaci, co prawda, znali już wyniki konkursu, ale teraz przyszedł czas na najprzyjemniejszą część – wręczenie zdobytych nagród w pięknej scenerii – wśród zwycięskich i wyróżnionych zdjęć.

Po wszystkich emocjach towarzyszących rozdaniu nagród na laureatów dodatkowo czekał poczęstunek i chwila wytchnienia od szkolnych obowiązków w leśnym zaciszu. Spotkanie takie było dodatkowo okazją do porozmawiania na temat swoich pasji i szukania dalszych, nie tylko leśnych inspiracji…

Kolejna edycja konkursu już za rok, ale już teraz zachęcamy Was do odkrywania piękna lasów podczas długich spacerów z aparatem po naszych polskich lasach.